پاور پایپ
پاور پایپ نمایندگی ها

پاور پایپ

پاور پایپ نام تجاری ثبت شده ای جهت معرفی محصولات تولیدی و وارداتی شرکت صنایع پلیمر اسپادانا میباشد که به صورت تخصصی در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری، لوله پنج لایه PERT-AL-PERT، لوله تک لایه پکس، اتصالات پرسی اتوماتیک بدون نیاز به ابزار فعالیت می نماید.
Read More
وینو پلاستیک
نمایندگی ها وینو پلاست

وینو پلاستیک

شرکت وینو پلاستیک بزرگترین تولید کننده لوله و اتصالات U-PVC در ایران با بیش از ۳۵ سال سابقه تولید، که محصولات این شرکت دارای تاییدیه مطابق با استاندارد
Read More
یونیک پایپ
نمایندگی ها یونیک پایپ

یونیک پایپ

UNIQUE PIPE (یونیک پایپ) نام تجاری لوله های پنج لایه پلی اتیلن با لایه آلومینیوم ساخت کارکانجات معظم Foshan Rifeng Enter Prise می باشد که در ایران به صورت انحصاری عرضه می گردد. شرکت یونیک پایپ دارای مزیت های ویژه ای میباشد که باعث متمایز شدن این برند نسبت به سایر برندهای مشابه خود گردیده است که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
Read More
آریا کوپلینگ
آریا کوپلینگ نمایندگی ها

آریا کوپلینگ

اهمیت محصولات آتش نشانی زمانی آشکار می شود که بدانیم در زمان استفاده از این تجهیزات، یعنی زمان بروز حادثه و کنترل حریق کمتر از 60 درصد توانایی افراد مورد استفاده قرار می گیرد و حداکثر موارد با کوچکترین اشکال در تجهیزات استرس آتش نشانان به صورت صعودی بالا می رود و از طرف دیگر کوچکترین نشتی و یا عدم کارکرد صحیح تجهیزات چه بسا جان آتش نشانان را نیز به خطر بیاندازد. از اینرو آریا کوپلینگ با اشراف کامل به مسیری که در آن گام نهاده است بهترین کیفیت را در طراحی و اجرای تجهیزات آتش نشانی در نظر گرفته است.
Read More